Kino Pałacowe zaprasza na czwarte urodziny

Kino Pałacowe zaprasza na czwarte urodziny

Kategoria: Film

Autor: Magdalena Kopeć

Data publikacji: 2016-12-07

A a

  W przyszłym tygodniu – 17.12 o godzinie 18:00 będziemy mieli okazję uczestniczyć w jubileuszu Kina Pałacowego. Pomimo całkiem młodego jeszcze wieku Kina, na przestrzeni paru lat działo się naprawdę wiele imprez kulturalnych, jak chociażby jeden z najważniejszych międzynarodowych festiwali filmowych OFF CINEMA, czy projekcje znakomitych klasyków i premier.
Kino Pałacowe pragnie podziękować widzom za wspólnie spędzone cztery lata i z tej okazji zaprasza na pokaz dwóch filmów: Grand Budapest Hotel Wesa Andersona oraz Million Dollar Hotel Wima Wendersa. Obydwie ekranizacje łączy motyw hotelu, lecz realizacje diametralnie różnią się. Nie będziemy zdradzać fabularnych szczegółów – z pewnością wybór tych produkcji na tę okazję nie był przypadkowy.
Doszły nas słuchy, że świętowanie urodzin nie zakończy się na projekcji wyżej wymienionych filmów i dla widzów przygotowywane są ciekawe niespodzianki. Chodźcie z nami! Ale zanim to nastąpi – Ale czy warto przygotuje dla Was coś specjalnego. Śledźcie uważnie nasz fanpage!

Przypominamy: Kino Pałacowe, 17.12, 18:00.

FB_nkp