Projekt OUT OF TIME 966 - zapraszamy

Projekt OUT OF TIME 966 - zapraszamy

Kategoria: Koncert

Autor: Antoni Hake

Data publikacji: 2016-06-17

A a

18 czerwca 2016 roku o godzinie 20:00 poznańskie Targi będą świadkiem niezwykłego wydarzenia artystycznego. Jest to kolejna okazja do celebrowania 1050 rocznicy chrztu Polski, tym razem w ramach projektu OUT OF TIME 966, dzięki któremu publiczność będzie miała okazję do wysłuchania koncertu światowej sławy wykonawcy muzyki reagge – Gentlemana w towarzystwie Ky – Mali Marleya oraz Alborosiego. Muzykom asystować będzie poznańska orkiestra kameralna oraz chór pod batutą Jacka Sykulskiego.

Można powiedzieć, że związki Gentelmana z naszym miastem zaczynają się pogłębiać. Artysta już w zeszłym roku odwiedził Poznań dając koncert z orkiestrą symfoniczną Jacka Sykulskiego. Tego typu międzynarodowa współpraca łącząca różne gatunki pokazuje uniwersalną siłę muzyki. Cieszy fakt, że po raz kolejny będzie można się o tym przekonać i to w tak wyjątkowych okolicznościach.

OUT OF TIME 966 składa się z dwóch dopełniających się części – SYMPHONICAL oraz PEFORM. Ta druga daje szansę na zaprezentowanie się przedstawicielom lokalnej sceny niezależnej, którzy przygotują widowisko związane z rocznicowymi obchodami. Połączenie wysiłków różnego rodzaju artystów wokół jednego wspólnego celu jakimi jest zjednoczenie w pokojowym przesłaniu wobec rosnących problemów współczesnego świata to gwarancja nie tylko estetycznych przeżyć ale również refleksji natury moralnej.

OUT-OF-TIME-966-plakat-A4-logo