Archive promuje „Restriction” w Poznaniu!

Archive promuje „Restriction” w Poznaniu!

Kategoria: Muzyka

Autor: Marta Nowicka

Data publikacji: 2015-03-24

A a

Na ten koncert wielu amatorów muzyki około alternatywnej z domieszką elektroniki, trip-hopu i oryginalnych muzycznych rozwiązań czeka od dawna. Brytyjska grupa Archive zagra aż 4 koncerty w Polsce, w tym (co wywołuje we mnie szczególną radość) jeden, ostatni, w Poznaniu. W niedzielę na Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich fani grupy będą mogli posłuchać najnowszych utworów pochodzących ze świeżego wydawnictwa „Restriction”, czyli dziesiątej już płyty w ich karierze. Album ma świetne recenzje zarówno wśród słuchaczy jak i krytyków, ludzi ze środowisk muzycznych i stawiany jest obok największych dzieł zespołu. Już 3 pierwsze, zróżnicowane single (co ciekawe, wydane równocześnie) pokazały, że jest to dzieło na najwyższym poziomie. Utwory te, jak i wiele innych  na pewno będzie można usłyszeć w najbliższą niedzielę.

Autorzy takich utworów jak „Again” (będącego przez wiele tygodni na szczycie Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia!), „Lights” czy „Distorted Angels”  słyną ze świetnych, profesjonalnie przygotowanych koncertów i z pewnością przyciągną pod scenę tłumy Poznaniaków (i nie tylko).

Jest to wydarzenie bez wątpienia warte uwagi. Możliwość posłuchania na żywo muzyki, która już w warunkach domowych wgniata w fotel warta jest kupna biletu. Polecamy!

 

 

Poznań, Hala nr 2 MTP

ul. Głogowska 14 (wjazd od ul. Śniadeckich)

Rozpiska godzinowa koncertu w Poznaniu:

18:00 otwarcie drzwi
20:00 pokaz filmu "Axiom"
21:00 Archive

 Biletów nie ma już w sprzedaży.

Archive_1_4-1pl mniejszy