Jelonek znowu będzie czarował w Poznaniu

Jelonek znowu będzie czarował w Poznaniu

Kategoria: Muzyka

Autor: Marzena Bloch

Data publikacji: 2014-12-08

A a

Każdy, kto zna i ceni twórczość Jelonka powinien pojawić się tego wieczoru na jego koncercie. Po wrześniowym, udanym występie na Luxfeście, Michał Jelonek postanowił ponownie odwiedzić Poznań i dać koncert dla swoich fanów. Muzyk zaprezentuje numery ze swojej dotychczasowej twórczości, ale także z tworzącej się właśnie, kolejnej płyty. Zapewne nie zabraknie takich numerów jak „BaRock” czy „ViolMachine”. Doskonała okazja, aby usłyszeć nowe utwory oraz zobaczyć niesamowite widowisko muzyczne. Pełne sztucznych ogni, dynamiki, ale przede wszystkim wyjątkowej muzyki!

To przede wszystkim propozycja dla tych, którzy lubią hipnotyzujące dźwięki skrzypiec, niebanalną linię melodyczną, a to wszystko okraszone mocnymi, rockowymi akcentami.

Artysta, z wykształcenia skrzypek, multiinstrumentalista,  znany jest głównie z występów w zespole Hunter. Współpracował również z takimi składami jak Wilki, Łzy, Closterkeller, De Press czy wiele innych.  Wielokrotny laureat Złotego Bączka podczas Przystanku Woodstock oraz festiwalu w Jarocinie w 1993 roku. Kilkakrotnie nominowany do "Fryderyków". Nagrał dwie solowe płyty: „Jelonek” (2007) oraz „Revenge” (2011). Ponadto jest współautorem 30 albumów oraz wystąpił gościnnie na ponad 50 innych (muzyka klasyczna, pop, r'n'b, folk, rock i metal). Zagrał na wielu scenach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odwiedził m.in. Anglię, Brazylię, Łotwę, Meksyk czy Szwecję.

Niezapomniane widowisko, wspaniała gra skrzypiec i muzyka autorstwa Michała Jelonka, już 12 grudnia w Blue Nocie! Bilety w cenie 35/40zł. Start – godzina 19. Polecamy!