Łąki Łan już w niedzielę w Blue Note!

Łąki Łan już w niedzielę w Blue Note!

Kategoria: Muzyka

Autor: Kuba Krzyżański

Data publikacji: 2013-12-14

A a

Niedzielny koncert Łąki Łan w Blue Note cieszy się sporym zainteresowaniem. Bilety zostały już oficjalnie wyprzedane, jednak w samym klubie zostało jeszcze dosłownie kilka sztuk. Spóźnialskich gorąco zachęcamy do zdobycia ich – przy tym zespole dobra zabawa i pozytywna energia gwarantowana!

Łąki łan to zespół, który ciężko opisać słowami. Ich trzeba zwyczajnie posłuchać, albo zobaczyć na żywo. Zadebiutowali płytą „Łąki łan” w 2005 roku, po czym od razu zyskali rozgłos i sympatię dzięki swoim żywiołowym występom i humorystycznym tekstom piosenek. Jednak nie należy ich brać jedynie za zwyczajnych „jajcarzy”. Łąki łan to przede wszystkim świetna muzyka łącząca funk, punk i elektronikę. Z każdą następną płytą się rozwijają i zyskują coraz większą popularność. Udało im się wystąpić – czasem nawet po kilka razy – na najważniejszych polskich festiwalach, takich jak Przystanek Woodstock, Coke Live Music i Open’er.

W Blue Note z pewnością sporo usłyszymy z ich najnowszego krążka „Armanda”, na którym znalazł się m.in. ich największy koncertowy przebój „Jammin’”. Obejrzyjcie, jak udało się chłopcom rozruszać nim woodstockową publiczność:

Po tym video nie mam już nic więcej do dodania. Ich muzyka broni się sama – trzeba tylko włączyć, posłuchać, lub obejrzeć na żywo. Warto!