Naelektryzowani

Naelektryzowani

Kategoria: Muzyka

Autor: Lucyna Eich

Data publikacji: 2014-07-17

A a

Niebanalne połączenia, zagadkowe fuzje, wysokie napięcie, mnóstwo testosteronu i doskonała muzyka – to tylko mała zapowiedź tego co w sobotę wydarzy się w Starej Gazowni w Poznaniu. Męskie Granie to projekt odważny, który wybranej grupie najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej, stwarza możliwość kreowania wydarzenia jedynego w swoim rodzaju. Co roku ścierają się ze sobą na scenie osobowości skrajne. Przypomnijmy, chociażby duet z zeszłego roku, gdzie Katarzyna Nosowska stanęła u boku O.S.T.R. Na tegoroczną edycję zaprasza wokalny mariaż Moniki Brodki i Dawida Podsiadło, wraz z mocnymi gitarowymi brzmieniami zafundowanymi przez Męskie Granie Orkiestra w singlu promującym trasę – Elektryczni.

Po raz kolejny wersja poznańska koncertu będzie miała lekkie zabarwienie jazzujące. W zeszłym roku na scenie pojawił się Michał Urbaniak, a w tę sobotę podczas Męskiego Grania będziemy mogli usłyszeć m. in. Tomasza Stańkę wraz z Marcinem Maseckim i Macio Moretti. Na liście poznańskich gości znaleźli się ponadto Artur Rojek, Natalia Grosiak, Jamal, Luxtorpeda, Öszibarack i Robert Litza Friedrich.

Artyści z pewnością narobią w sobotę energetycznego rabanu. Koncert gwarantuje prawdziwą eksplozję niepokornego grania. Wszyscy zgłodniali wakacyjnych przygód, wybierając Męskie Granie w Poznaniu, trafili pod dobry adres!

19 lipca / Stara Gazownia w Poznaniu (wejście od ul. Ewangelickiej) / godzina 17:00.