„Zatańcz ze mną jeszcze raz!”

„Zatańcz ze mną jeszcze raz!”

Kategoria: Muzyka

Autor: Marta Nowicka

Data publikacji: 2014-11-25

A a

Love and more…

To tytuł najnowszego krążka artystki, promowanego podczas obecnej trasy koncertowej, który jest już drugim wydawnictwem Edyty po długiej, 15-letniej przerwie, nie mniej wyczekiwanym niż wydany w 2013 roku „Renovatio”. Płyta jest efektem długoletniej pracy oraz walki (wygranej!) z własnymi słabościami, a wszystkie, z jednym wyjątkiem, podkłady muzyczne zostały zarejestrowane już w 2002 roku. „Rozbitkowie” i „Tam dokąd zmierzasz” z pewnością zabrzmią na poznańskiej scenie.

Album „Love & more” to zarówno coś starego, jak i nowego. Reedycja płyty „Love” oraz nigdy niepublikowane, jak i nowe materiały to nie lada gratka dla każdego fana.

Wygląda na to, że Bartosiewicz wróciła na dobre.

Już w piątek w poznańskim Zamku Edyta zaprezentuje materiał z dwóch ostatnich płyt. Utwory znane z debiutanckiego krążka w nowych aranżacjach to zdecydowanie coś wartego uwagi.

Podczas trasy Love and more… jako support wystąpi Leski, czyli Paweł Leszoski. Ten utalentowany kompozytor, wokalista, gitarzysta, producent muzyczny i autor tekstów wydał w kwietniu EPkę Zaczyn, zawierającą utwory: Lepiej wcale, Sculptors, Było i Dezerter

Polecamy nie tylko fanom takich utworów, jak „Jenny” czy „Zatańcz ze mną jeszcze raz”  - charyzmatyczna artystka pozostała przy swoim charakterystycznym brzmieniu, nowe kawałki powinny przypaść do gustu wszystkim miłośnikom Edyty. Zapraszamy!

 

Koncert odbędzie się w CK Zamek 28.11.14 r. o godzinie 19.

Bilety dostępne w kasie Zamku, punkcie CIM, www.ebilet.pl. oraz www.ticketpro.pl